Deportation

Textové RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 RASY

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 08. 01. 17

PříspěvekPředmět: RASY   Sat Jan 14, 2017 7:42 pm

Lidi obdařené různými mutacemi genu a tedy různými schopnostmi lze nejlépe rozdělit do 4 "ras" každá taková rasa má své klady i zápory. Žádný známí mutant nemůže svými schopnostmi obsáhnout víc jak jednu rasu.

1) Muscles (svaly)

Tento druh mutace postihuje fyzickou stránku osoby. Tedy mutanti s touto rasou jsou přesáhnout lidské možnosti po stránce fyzické. Mutanti této rasy se však neomezují jen na přesahování fyzických vlastností člověka,ale někteří mutanti této rasy mohou měnit svou podobu. V této rase také nalezneme nelidskou odolnost a regeneraci.
Slabiny: Typické odlišné stravovací návyky,větší spotřeba jídla, alergie(dokonce smrtená) na nějaký prvek nebo substanci.

2) Brains (mozky)

Tento druh mutace postihuje psychickou stránku osoby. Mutanti této rasy tedy přesahují lidi po stránce psychické. Patří sem lidé schopni ovládat okolí pomocí své mysli,ale nejen tato skupina mutantů má i prostředky k pronikaní do cizích myslí.
Slabiny: Fyzicky to jsou lidé, jejich schopnosti vyžadují soustředění a nejsou reflexivní. Vysoké využívání schopností způsobuje bolesti hlavy až krvácení do mozku.


3)Powers (schopnosti)

Tento druh mutace postihuje práci s energii a vazbu osoby s realitou. Mutanti této rasy jsou schopni používat "kouzla" realita světa pro ně tedy není limitem.
Slabiny: Po fyzické i psychické stránce to jsou lidé, jejich schopnosti vyžadují soustředění a většinou nejsou reflexivní. Powers umí většinou ovládat specifickou část reality a tedy magie. Powers potřebují k používání schopnosti energii,kterou jsou schopni vytvářet odpočinkem. Vysoké využívání schopnosti způsobuje fyzická i psychická poranění až smrt.


4) Unknowns (neznámí)
Čtvrtá rasa je spíše pohádka než realita, možná vůbec neexistují i tak by to byli mutanti,kteří se nedají zařadit do žádné předešlé rasy tak zvláštní a ojedinělí, že by se jich i sami mutanti báli.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://deportation-game.forumotion.eu
 
RASY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: INFORMACE :: INFORMACE-
Přejdi na: