Deportation

Textové RPG

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Sun Jan 15, 2017 11:56 am

Druhé nejděsivější místo v tomhle okrsku, hodně legend se váže k tomuhle hřbitovu. Začíná to mrtvými, kteří tady vstávají až po různé pohádky ohledně mutantů, kteří zde požírají mrtvoly zesnulých. Bohužel všichni si myslí, že to jsou výmysly starých lidí...Kdo ví,.. i pohádky jsou jednou pravdivé.Ráno je tady klid. Na rozdíl od noci, kdy jdou zde slyšet výkřiky lidí, které dokážou, aby vám naskočila husí kůže. Nejsou tady skoro žádné květiny, jenom ty co někdo přinese, při příchodu vás pozdraví milý, ale i tajemný hrobař. Zde leží všechna mrtvá těla obyvatel OKRSKU 1 a okolí..

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://deportation-game.forumotion.eu
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 6:46 pm

Utřel si neviditelná smítka na své mikině kalhotech, jak dlouho tu vlastně nebyl. Bylo to trochu morbidní chodit sem už pro ten důvod, ale muselo to být přeci jen to patřilo k tomu. Nyní stál u hrobů chodil mezi nimi a pozvolna na některý položil černou růži. To by nebylo tak zvláštní to zvláštní bylo to co ty hroby spojovalo, byli to hroby dětí nikoho kdo by byl starší než 18. Všechny ty děti také zemřeli v posledních pár letech a všechny dostali černou růži a také také usměv široký usměv.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Zoe Amber

Poèet pøíspìvkù : 15

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 6:59 pm

Les, kličkování a útěk před jakousi neznámou postavou. V jedné sekundě běžela, v další ucítila bodnou ránu v břiše a nakonec ležela na zemi, lapala po dechu a když jí nůž přeřízl hrdlo... trpěla do chvíle, než se zadusila vlastní krví.
Nádech... výdech... nádech... otevřela oči a automaticky začala bušit do víka velké bedny v níž se ocitla. Chtěla volat o pomoc, ale nemohla... byla vyděšená z černého, uzavřeného prostoru v němž se nachází. Snaha najít sebemenší skulinku byla téměř marná. Po- pomoc! vyhrkla přidušeně. Černá rakev, dívka prakticky připravená k pohřbení zaživa a velká jáma... hrob v němž měla spočinout na onom světě. Zachvěla se. Haló? Je tam někdo... prosím... hlesla a koukala do nicoty. Byl to sen? Zemřela? Proč je na takovém místě? Dívka si nepamatuje svou minulost... ale byla tu již jednou v márnici...
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 7:12 pm

Málem nadskočil, když se rakev vedle jednoho z hrobů začala hýbat a ozývalo se z ní bušení. Na chvilku se ohlédl a instiktivně zakryl svou tvář stínem. Nikdo tu nebyl znovu bouchání a dokonce i zvuky. Nadechl se musel se uklidnit, rychle položil zbytek květin,vytvořil si páčidlo a zkusil rakev otevřít.
"Jestli je tohle for tak blbej."

řekl naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 7:22 pm

Uvidéla světlo, hned na víko rakve zatlačila a když už bylo pryč rychle se posadila. Vydechovala, vykulila očka, rychle si prohmatala krk a břicho. Po tom co cítila nebyla ani jizvička. Chvilku se snažila uklidnit pak koukla na muže... sic mu nevidéla do tváře, ale pousmála se. Děkuju... jsem vám asi zavázána za záchranu, hm? Prohodila a rozhlédla se po místu...krchov. Rychle se postavila vylezla z bedny, trochu se u toho zakymácela, ale svou nerovnováhu ustála. Upřímé řečeno i když ji muž zachránil, měla trochu obavy, nepřipadal jí jako někdo přátelský...
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 7:26 pm

Dobře takže v rakvy byla ,žena asi .... bylo těžké to kvalifikovat ale to asi bylo tím šokem.
" Za záchranu ...to nevím vás sem někdo zavřel nebo jste se sem zavřela dobrovolně."
když se při vstávání zakymácela spší instiktivně jí podal ruku.
"Opatrně nebo spadnete do té díry vedle.... takže teď jste venku jestli jsem vám skazil fór tak se omlouvám. Ale já mám práci."

řekl a široce se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 7:36 pm

Povzdychl si a koukla zpět na rakev. Rozhodně se sem nezavřela sama, jak by mohla...? Vzpoměla si na sen a trochu se zachvěla, jakoby cítila jak jí nůž opět přejíždí přes hrdlo. Ne... nejsem sebevrah, nestojím o smrt. Zakroutila rychle hlavou a když jí byla nastavena pomocná ruka, cukla jako kdyby se bála... spíš si vybavila mužskou postavu ze snu a koukla jinam. Já jsem opatrnost sama... žádný fór jsem nepřipravovala na neviné procházející... spíš mám zlá tušení... prohodila, rozhlédla se po hrobech a pokrčila jedno obočí. Rozdávat květiny mrtvím? Zamrkala. Jakože... máte pocit, že jim to vyloudí úsměv nebo, že to ocení? Jsou mrtví... přijde mi to spíš jako hloupost....
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 7:44 pm

"Pravda kdo by stál o smrt ,že? Ale smrt přichází nepozvána."
usmál se smutně.
"Ani fór ani vlastní přičinění tak co jsi tam dělala?"
pozoroval její pohled na květiny tak to bude trochu těžší.
" Hmm proč ...dobrá otázka třeba kvůli paměti."

usmál se znovu.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 8:10 pm

Byla tiše, rozmýšlela svou odpověď než se usmála, jako zančení ze na něco asi přišla. Někdy umírání i bolí... já... si ro nepamatuju. Nevím co se stalo před tím, než jsem se ocitla tam. Pokukovala po růžích. Po mě by se nejspíš nikomu ani nestesklo. Zamumala spíš pro sebe a koukla k zemi. Oblečení bylo poměrně čisté, nejspíš byla i převléknutá. Kdo by mě chtěl pohřbít?
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 8:15 pm

" Umírání rozhodně bolí...teda myslím ,že některé bolí zatím jsem to nezkoušel."

uchechtl se.
"Vy si nepamatujete nic předtím no to by jste možná měla k lékaři ne nebo tak někomu tady...to asi bude trochu těžší... Nikomu nestesklo po většině lidí tady se nikomu nestýská. A i když ano tak zap ár let se zapomene a já nechci zapomenout."
zamyslel se.
" Kdo by vás chtěl pohřbít to netuším ,ale hroby musí někdo platit nebo nařídit vykopání zkusil bych to tam."
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 8:28 pm

Prohlédla si ho. Znepokojeně pohledem uhla a nafoukla tváře. Proč se schováváš? Zamumlala než vypustil vzduch a sve tváře nechala splasknout. Jsem úplně obyčejná... nikomu jsem nic neudělala... tedy, alespoň myslím. Prohrábla si ručkou vlasy a poškrábala se na krku. Jsem Zoe. Nastavila mu ruku k potřesení, ale jen z vlastního dobrého pocitu a slušnosti.
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 8:31 pm

"schovávám?"

zeptal se zmateně.
" možná ne možná to byl od někoho vtip a přehnal to ... dobře Zoe máš nějaké peníze nebo tušení kde bydlíš?"
zeptal se opatrně.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 8:38 pm

Ta kapuca... připomináš místního hrobníka. uchechtla se. Trochu se zamyslela, prohrabala kapsy, ale nic nenašla... co by také mrtvola u sebe měla mít? Nemám nejmenší tušení kde bydlím, kde jsem se narodila nebo co se mi stalo... ani žádné peníze. Projela si oblečení pohledem, jen chvilkami zamrkala. Nevím jak jsem se sem dostala...ani co mám teď dělat. Hlesla tiše, na chvilku zavřela oči a zhluboka se nadechla a zas vydechla. Když je otevřela rozhlédla se. Ten hřbitov tu je dlouho?
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 8:43 pm

"Kapuca?"
instiktivně si sáhl na hlavu a skutečně měl kapuci, tak jí dal pryč nepotřeboval jí ani stín tohle nebylo to pravé na použití stínu.
"Hum ty nevíš kde bydlíš ani nemíš peníze no...řekl bych poˇjd bydlet ke mě ale nemužu ne teď to by muselo nějaký ten pátek počkat než to pujde... navíc u mě byj si to nevyhrála a peněz moc nemám ale něco ti dát mužu....ale jestli zjistí, že mě vodíš za nos... radši si zkus najít práci ...co umíš?"

zeptal se zájmem.
"Jako bohužel tady ti pořádkové složky asi moc nepomužou ale mužeme zkusit zjistit, kdo si pronajal to místo tady a kdo tě sem přinesl někdo to musí vědět....teda mužete to zkusit mě potom vlastně moc není."
podíval se na ní trochu překvapeně.
" Tenhle hřbitov tu je co se pamatuju jen byl menší ...víc mrtvol víc růží."

věděl že přechází volně z vykání na tykaní a zpátky ale bylo mu to fuk.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 8:52 pm

Zamyslela se nad tím, založila si ruce na hrudi a chvilku pochodovala, pak se zastavila, otočila a šla zpět. Umím malovat, zpívat, vyrábět a zastnu každou práci rukama, pokud to jde. Nesnáším papírování, podepisování, ale pokud je to potřebné, udělám to. Odhodlaně se usmála a zatla dlaně v pěstičky. Zjistím si, co se stalo... nebo se to co nevidět ukáže... Trochu s ejí ulevilo, i kdyz ji tenhle hřbitov stale nahánél husí kůži.
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 8:56 pm

"Umělkyně?"

pozvedl obočí.
"Tak to jste moje první."

odmlčel se.
"Jako na tomhle místě ...ale práce rukama se tu dá sehnat teda takhle pro ženu jako vy ruční práce ...ale něco mi říká ,že to nechcete. Hmm zkuste se ptát v podnikách ulízeči, servírky, služby a tak tady se moc nevyrábí. Občas někoho na sklady mechaniky.... kdo ví co všechno."
přemýšlel.
"Ale bez papírů to bude těžký musíte začít existovat s papírama...ale když někde řeknete ,že jste je ztratila nebo tak."

podíval se na ní.
" Hmm víte vlastně kde jste?Myslím místo."
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 9:07 pm

Nah, nejsi něco jako anděl strážný? Ušklíbla se a vesele uchechtla. Papíry budou nejspíš ve složkách... přeci tu jsem existuju... Zamumlala a prokřupla prsty na rukou. I servírku zvládnu... vařit může skoro každý a učit se roznášet jídlo, pití nemůže být tak těžké, no ne? Zazubila a narovnala, ale hned po jeho poslední otázce se zas nahrbyla. Eeh... hřbitov? Město o ničem takovém nevím.. ettoo... chytla se za hlavu a zavrčela Proč.... proč si nic nepamatuju...?
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 9:16 pm

"Jo něco na ten způsob."
zasmál se.
" A tady končej případy co se mi nepovedou."

přihodil sarkasticky.
"Heh no co se toho týká odedneška dělám v jedné kavarně jenže tam se servírka oblézá s majitelkou tak nevím jestli by to bylo pro tebe."

řekl opatrně
" aha no třeba jsi na chvilku zapomněla ale jsi pod kopulí..okresek jedna přesněji tohle je místo pro lidi co jsou jiný než obyčejně nadlidský nebo nelidský já třeba nelidsky vařím a ty máš asi nelidskou paměť."

další sarkazmus.
" To co je duležitý že tu jsme skoro furt pod dozorem i ted tu asi budou někde lítat takový kamery.... je potřeba bejt v klidu a hodnej a vše je v poho...hale mužu na tebe dát bacha než si vzpomeneš, ale ke mě teď jít nemužeš....ale jinak klidně a až to pujde mužeš aj ke mě jen prostě .... to je jedno. Tak jako tak budeš potřebovat prachy práci a asi panáka takže obligátní tři pé."
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 9:34 pm

No vzhledem k tomu, že jsem přežila... asi jsem jeden z těch vydařenějších případů. Uculila se vesele, všechno si vyslechla s isměvem a klidnou hlavou. Jsem pansexuálka, upřímě vztah mezi dívkami... ženami je to poslední co by mne štvalo. Rozesmála se. A taky jsem nelidsky malinká... hmm. Zabrblala a povzdychla si. Dobře... chápu, nebo alespoň myslím. Postarám se o sebe... Usmála se. Jen musím najít něco kde bych začala... ale to zvladnu. Nechci zatěžovat ostatní svými problémi, takže nelam si hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 9:44 pm

" Ty nejsi můj případ .... na to jsi špatná kategorie."
oplatil jí usměv
" Po pravdě nemám nejmenší tušení co to je pansexuál...ale to je asi jedno a noo kdyby jsi byla problém tak ti to nenabízím. Jen ti mužu dát maximalnš nějaké peníze najít hotel a tak ... a taky ti ukazat kde makám,ale tím asi moje možnosti pro tuto dobu konči."
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 9:51 pm

Aha... nu tak nic. vydechla si pansexuál je něco jako bisexuál. vysvětlila polopatě. Ne, v pořádku... já se z toho vyhrabu... a kdyby něco kavárna... přijdu tam kdyz budu potřebovat. Pokývla hlavou a rozhlédla se Kde je tu východ? Brána...
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 9:55 pm

"Třeba příště."
usmál se.

" hmm a kde je ten rozdíl....ne neřeš to ... Hale nemusíš se z toho vyhrabávat sama navíc tady je to prostě vše dost jinak, ale jestli to chceš zkusit držet tě nemuž, jen ti na sebe napíšu číslo a kdyby jsi byla jo v průseru dej vědět. Ok?"
odmlčel se.
"Zvláště když nevíš ,kde je brána."
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 10:03 pm

Jsem chytřejší než vypadám... zvládnu to... a děkuju. Pousmala se, vzala si čislo strčila do kapsyčky a rozhlédla se, pak se po cestě vydala k bráně, zázračně šla správně, ale stejně zastavila, ukázala směr a koukla na něj. Tudyma?
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 10:05 pm

"O tom nepochybuji."

řekl pomalu. "
No snad mě nebudete potřebovat ...Jo přesně tamtudy. a držte se a jo hodně štěstí."
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Wed Jan 18, 2017 10:11 pm

Ok... usmala se, udélala pár krokú a zas se otočila. Jak se vlastně jmenuješ? zamrkala a ještě se otočila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hřbitov
» Hřbitov

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: HERNÍ MÍSTA :: OKRSEK 1-
Přejdi na: