Deportation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deportation

Textové RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Mark Morressy

Mark Morressy


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 01. 17

Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 18, 2017 10:15 pm

" No vidíš jmenuju se Mark."

usmál se a zamával jí ...zvláštní dívka... s trochou štěstí se nepotkají nebudou muset.
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

Zoe Amber


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 18. 01. 17
Age : 25

Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2017 4:18 pm

Nedošlo mi, že jsem se nezeptala... Usmála se mile, úsměv jí vesele zářil a očka jiskřila. Ráda jsem tě poznala, děkuji za ochotu a tvou obětavost, protože jsi mi věnoval spoustu svého času... a čas je drahý. Poškrábala se nervozně na hlavě a vydechla si. Děkuju za záchranu, pomoc a vysvětlení...
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

Mark Morressy


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 01. 17

Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2017 7:43 pm

"No jo to se stává to je v pohodě."
usmál se.
" jojo obětavost a ochota to jsem celej já stejně mám pocit, že strašně narazíš a rád bych ti před tim pomoh ale když nechceš a jo ...zachranu mám pocit, že jsem spší přespěl k tvojí zkáze."
Návrat nahoru Goto down
Zoe Amber

Zoe Amber


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 18. 01. 17
Age : 25

Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2017 7:48 pm

Nevím... myslím, že nejsem typ osoby co by se bál nějakých "divných" lidí. pousmála se. Ráda prozkoumám nové místo a má zkáza... bude až zemřu mladá, na udušení se kabelem od sluchátek ve spánku. Mrkla, pomalu se otočila, zamýšlela se nad jeho slovy, ale zakroutila jen hlavou a dala se pomalu do chůze.
Návrat nahoru Goto down
Mark Morressy

Mark Morressy


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 15. 01. 17

Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 19, 2017 7:50 pm

Díval se jak odchazí a spíš polohlasem řekl.
" No bude tě škoda děvče, ale k dětem tě dát nemužu na to jsi moc strará,ale třeba udělám vyjímku kdo ví."
a dál se věnoval hrobům dětí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )    Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bochi horyū-chū no shi ( 墓地 , 保留中の死 - HŘBITOV )
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: HERNÍ MÍSTA :: OKRSEK 1-
Přejdi na: