Deportation

Textové RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 POŘÁDKOVÉ SLOŽKY

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 08. 01. 17

PříspěvekPředmět: POŘÁDKOVÉ SLOŽKY   Sun Jan 15, 2017 3:19 pm

Oblast pod kopulí má k dispozici několik typů mechanických a robotických strážců pořádku,kteří se dokážou pohybovat mezi zónami, notně nemusí být všechny zastoupené všude.

1) OKO
Oko je základní složkou obrany kopule,slouží vlastně k monitorování mutantů. Oko není moc velké jeho hlavní plochu zaobírá vrtule o polomerů 25 cm) pod vrtulí je pak zavěšena kamera schopná zaostření a přechodu do nočního a tepelného snímání. Oko je v podstatě hloupé má za úkol létat v oblastech a sledovat zda někde nedochází k něčemu neobvyklému.


2) MRAVOKÁRCE
Mravokárci jsou páteř obraného systému kopule jsou to větší drony. V průměru jednou až dvakrát větší než Oko. Mravokárce disponuje nejen kamerovým systémem ale detektory pohybu zvuku a dokáže dokonce načíst objekt na který se dívá a posoudit jeho hodnoty tlaku a hormonů v krvi a na základě těchto hodnot vyhodnotit zda má cíl potenciál k porušení zákona. Pokud mravokárce sezná,že k porušní zákona dojde je schopen vystřelit uspávací nebo paralyzující střeli,případně je schopen střílet klasickou munici. Mravokárce ale získal své jméno zejména kvůli zabudovanému megafonu,který neustále nabádá lidi okolo k tomu aby se chovali v souladu s pravidly.


3)ŽELVA
Jak název napovídá želvy jsou relativně pomalé obrněné stroje obdélníkového tvaru. Tyto stroje mohou mít různé velikosti v závislosti na oblasti nasazení. Úkolem želvy v systému obrany je řídit Oka a Mravokárce, želva též disponuje širokou škálou detektorů kamer a dalších zařízení takže je skvělá na vyhodnocování co se na daném místě stalo a celkově hledání stop. Jak už bylo řečeno želvy mají slušné pancéřování takže je velice obtížné je rozbít stejně tak jsou odstíněny na většinu druhů záření nebo elektronické pulzy.Želva ale není bezbranná obecně se želvy brání vypouštěním paralizujících plynů nebo aerosolí. Některé želvy umí vrhat plameny případně pouštět elektrické výboje. Nicméně pokud někdo dokáže zničit želvu dokáže tím na nějakou dobu (záleží na blízkosti jiné želvy) odstavit všechna Oka a Mravokárce,které Želva řídila. Želvy jsou si ale své důležitosti vědomi a tak se instinktivně schovávají a v problémech se nechají chránit Mravokárci.


5)LOVCI
Když selžou Mravokárci a Želvy, když je situace vyhrocená nebo se někde rozproudí nepokoje nastupují lovci. Lovci nemají detektory o poznaní cíle se jim starají ostatní,lovec dostane jen podobu cíle a je schopen ho pak sledovat. Lovci mají podobu humanoidů tedy mají dvě nohy a ruce (většinou) ale to je asi jediné co bývá vždy jinak se lovci dělí podle specifikace máme tu skoro lidské lovce ozbrojené elektronickými obušky k rozhánění davů, lovce s drápy na vyprošování ale i útok. Lovci ale mají také zbraně na dálku někteří používají uspávací nebo paralyzující střeli ale primárně mají lovci jeden jediný ukol najít a zlikvidovat hrozbu.Dodatek: Všechny uvedené pořádkové složky se vyskytují i ve variantách určených k likvidaci požárů, uniku toxických látek, uklízení suti, apod.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://deportation-game.forumotion.eu
 
POŘÁDKOVÉ SLOŽKY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: INFORMACE :: INFORMACE-
Přejdi na: