Deportation

Textové RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Kazumi Ryūketsu

Goto down 
AutorZpráva
Kazumi Ryūketsu

avatar

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 14. 01. 17

PříspěvekPředmět: Kazumi Ryūketsu   Sun Jan 15, 2017 6:39 pm


Kazumi Ryūketsu

muž ( 16.8.2026 - 19let)
Japonec, POWERSPOVAHA
Jednoduše je to cholerik, což znamená že je labilní extrovert. Je nedůtklivý, neklidný, útočný, vznětlivý, vrtkavý, impulzivní, spolehlivý a stálý ve svých názorech a životních hodnotách. V podstatě nemění své postoje a životní hodnoty. Vše prožívá hluboce a rychle. K věcem, které jednou vyřeší, se již více nevrací. Z hlediska neurovědy u ní probíhá silný vzruch a slabý útlum.
Kazumovi zápory v povaze: Má svá hesla a zásady, jimiž se ve svém životě řídí a jež se snaží dodržovat. Pokud se mu to nedaří, je nevrlý a nepříjemný. Nesnese, když nemá vždy pravdu, a ani náhodou si nehodlá připustit, že by se mohl mýlit. Musí vždy zvítězit a pak hledat způsob, jak si zachovat tvář. Neumí vysadit z pracovního tempa a nutí k němu i své okolí. Má rád, když stojí v čele a vede lidi k lepšímu chování. K ostatním lidem udržuje postoj a netoleruje lidi, kteří nevyužívají naplno své schopnosti. Je netrpělivý a netolerantní ke slabostem, a kvůli tomu špatně vychází zejména s nerozhodnými a pomalejšími lidmi. Bývá často netrpělivý například při čekání na nějakou událost. Její chování může někdy vyústit v agresi. Jeho reakce se okolí mohou zdát přehnané, ale Kazumi se rozčílí a za pár okamžiků je ochoten se normálně bavit a znovu o problému jednat. Má problémy být v tichu a nerad je sama. Často je to workoholik. Nerad se zamýšlí a ,,ztrácí čas".
Kazumiho klady v povaze: Kazumi je dynamická osobnost, která dosahuje svých cílů. Je vstřícný a optimistický. Je rozený vůdce, a to již od nejútlejšího věku. Nebývá apatický, lhostejný nebo depresivní. Má rozhodnost a silnou vůli, problémy řeší rychle. Dokáže velet snad úplně všemu, bez ohledu na znalosti prostředí a podmínky. Její prvotním zájmem je dosahování cílů, nejde jí o to, aby se někomu zalíbila. Je skvělý a cílevědomý organizátorka. Má schopnost dokončovat větší díl práce než kdokoliv jiný. Rád překonává překážky, miluje boj a také konkurenci. Miluje krizové situace, ve kterých často exceluje.ZAJÍMAVOSTI
Jediná zajímavost je na něm, že šíleně miluje sladké, láduje se jak jen může...ale nepřibere.


SCHOPNOSTI
A (obyčejné) - Kazumi je docela takový antitalent, nic zajímavého neumí..chudáček jeden malý.
        B (nadpřirozené) - Ovládá schopnost, nazývanou TELEKINEZE, každý snad ví, co to je. Ale i tak.. Telekineze je krátce řečeno schopnost hýbat nebo posouvat předměty duševní energií (myslí) na fyzické úrovni. 
C (slabiny) - Jeho slabina je cokoliv jako u normálního člověka.


BYDLENÍ
Žije v menším rozpadlém domku na hranici Okrsku 1 a Okrsku 2


ŽIVOTOPIS
Jeho život..byl celkem obyčejný..byl to však už od malička..menší rebel..strašně rád se smál a dělal si z ostatních srandu, ale vždy věděl..kde jsou hranice srandy. Jednoho dne, šel dolů sám..protože rodiče byli v práci a nechtěl obtěžovat někoho jiného..po cestě potkal..menší partu kluků, jak chtějí ublížit malému novorozenci..byl to takový malý hrdina a vždy se zastával slabších, i když byli o půlku větší než on a taky minimálně o půlku starší..Začal se s nimi hádat, pak jim novorozence sebral a bránil ho vlastním tělem, aby mu neublížili..avšak..se tam našla druhá parta starších kluků a poprali se mezi sebou, došlo tam také ke dvou vraždám..ani v jedné neměl Mikoto prsty..kvůli křiku si toho brzy někdo všiml a zavolal policii..všichni chlapci to svedli na Mikota...jelikož rodiče věděli, že je Mikoto menší rebel...uvěřili to ostatním dětem a nechali teda Mikota dát do nápravného zařízení pro mladistvé..tam se jeho chování jenom zhoršilo..a projevili se první známky agrese a násilí..vůbec si tím nepomohl a za ty vraždy, které údajně spáchal..šel nakonec v osmnácti odsedět..Po roce ve vězení..byl puštěn na svobodu za dobré chování, ale jen s podmínkou..Byl puštěn do světa, který vůbec nezná...nikoho nezná...začíná na nule a jeho šance přežít je nulová.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kazumi Ryūketsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: INFORMACE :: TVORBA POSTAVY-
Přejdi na: