Deportation

Textové RPG

PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Kira Yukimura

Goto down 
AutorZpráva
Kira Yukimura

Poèet pøíspìvkù : 50

PříspěvekPředmět: Kira Yukimura    Sun Jan 15, 2017 8:26 pm

Kira Yukimura
13.1.2022-23 let
Žena
Japonka a Korejka 
Rasa-Powers 

Bydlení
Bydlí ve druhém patře nad kavárnou. 
Schopnosti 
Obyčejné-  ovládá velmi dobře katanu, i když se s ní učila jenom chvilku. Katana je určená pouze pro ni, má s ní dobrou rovnováhu, drží se jí lépe a vždy trefí cíl. Je jen málokdy kdy se netrefí. Nevypadá na to, ale hraje na kytaru, jen to nikomu neukazuje. 
Katana:
Nadpřirozené- Je jednou z druhů Kitsune. Přesněji Blesková. Správná Kitsune má mít 6 ocasů, ona má zatím jen jeden, který ji aktivoval schopnost hojit se. Už je jasné z názvu druhu Kitsune co dokáže. Má vliv na elektřinu a dokáže pohltit několik gigawattů. Stále se učí používat svoje schopnosti na nepřátelé. Pokud ji budete chtít omráčit tím, že pod ní vylejete vodu a hodíte na tu vodu fén.. bude vám to k ničemu. Okolo ní se tvoří jakási oranžová aura ve tvaru lišky připomínající oheň, ale nemůžete ji normálně zahlédnout, na to jsou jen dva způsoby. Jakmile začne ovládat katanu, je to brána pro jejího liščího ducha, aby se ukázal, to je jeden způsob. Při vzteku nebo když chce vidět jako zvíře se jí oči dokážou změnit na zlaté, díky tomu dokáže vidět docela ve tmě. Vycítí strach a nervozitu díky tomu, že je napůl liška. Přeměnit se nedokáže. Díky své mutaci se vyhýbá všem nemocím.
Slabiny- Jelikož nemá moc dlouho svůj první ocas, hojí se docela pomalu. Jako každý může zemřít na vykrácení, zastřelení nebo dokonce na bodnutí do nějakého místa, ale může přežít pokud se rychle zakročí. Hlavní slabinou na její blesky a elektřinu je, když se izolujete něčím na co elektřina nepůsobí. Pokud se dokáže nakazit, nemoc na ni působí jinak než na člověka, může při tom zemřít. První příznaky jsou, že zeslábne, pak postupně začne ztrácet zrak a nebude moct se hýbat. Jako konečný příznak ji začne téct krev z uší, nosu a z úst až dokud nevydechne naposledy. Dokáže se na nějakou chvilku oslepit velkým světlem, které nebude čekat.
Zajímavosti
Druhý způsob jak spatřit její auru, nebo-li liščího ducha je, že jí vyfotíte i s bleskem. Má svoji vlastní kavárnu, kterou dobře udržuje. Velmi dobře a rychle se učí.  
Povaha
Kira je velmi náladový člověk, ale i přes to dokáže pomoct. Je skromná, odvážná, slušná, starostlivá a seběvědomá, ale jakmile se naštve, což vypovídá, že dokáže být velmi nervující, výbušný a agresivní člověk. Dokáže být hodně žárlivá a to co jí patří si dobře hlídá. Má otevřenou mysl a drtivou sílu charakteru. Dokáže se chovat tak jak se chovají ostatní lidé k ní a jak je to potřeba. K cizím lidem je velmi milá, aby udělala dobrý dojem, ale jakmile ji nějak psychicky ublížíte, zlomí se to v ní a bude vás pomalu odstrňovat ze svého života. Nevypadá na to, ale není moc společenský typ. Dokáže se chovat jak extrovert, tak i jako introvert. Jakmile ji nějaký člověk přiroste k srdci, nehodlá od něj jen tak odejít nebo ho nechat na holičkách.. to jí povaha nedovolí.  
Životopis 
Tak.. kde začít. Moji rodiče se jmenují Ken Yukimura a Noshiko Yukimura. Matka pochází z Japonska zatímco otec pochází z Korejska. Několikrát jsme se stěhovali až jsme se usadili v New Yorku, kde můj otec dostal práci profesora historie na universitě. Po několika letech jsme se však zase stěhovali do města Beacon Hills. To město bylo hodně zvláštní, protože se všude ztráceli lidé a v nemocnici pořád vypadála elektřina. Na zdejší škole dostal můj otec zase práci učitele historie. Bylo pro mě obtížné si najít přátelé, ale díky otci, který byl hrozně vlezlý a chtěl abych nějaké měla, se jich tu pár našlo. V 17 letech jsem něco zjistila od své matky. Už jsem si začínala myslet, že jsem nenormální bytost, protože jednou když mi nešla lapička.. myslela jsem, že je prasklá, ale jakmile jsem se jí dotkla, objevily se menší blesky a svítila normálně. Lekla jsem se a byla z toho nervozní.. asi díky tomu jsem dala moc energie do té žárovky až prasklo i sklo. Mamka mi po té události řekla, že jsem Blesková Kitsune jako ona, ale ona byla jiný druch Kitsune, a to je Nesmrtelná. Vážně velké překvapení zjistit, že je mojí matce přes 900 let a kvůli tomu se můj otec zajímá tak o historii. Po pár měsících jsem zjistila, že i moji přátelé mají taky nějakou mutaci, ale vytratili se. Vůbec nevím co se s nimi stalo. Úplně mě to dorazilo,když jsem přišla domů a uviděla svého otce ležet mrtvého na zemi se sekerou v hrudi. Moje matka nikde nebyla.. slehla se po ní zem. V tu dobu se taky u mě objevili nějací chlápci. Svázali mě a neviděla jsem nic jiného než jen tmu, ale zbytek si už nepamatuji. Probudila jsem se na neznámem místě. Vůbec nevím jak jsem se sem dostala a kdy jsem se sem dostala, jen minulost mi zůstala v hlavě. Všechno to bolí do teď, když nemám svoji rodinu u sebe až jsem se naučila tu bolest ukrýt.  
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Kira Yukimura
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kira Muteki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: INFORMACE :: TVORBA POSTAVY-
Přejdi na: