Deportation

Textové RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Zoe Amber

Goto down 
AutorZpráva
Zoe Amber

avatar

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 18. 01. 17
Age : 20

PříspěvekPředmět: Zoe Amber   Wed Jan 18, 2017 11:24 amJméno: Zoela Owen Amber

Pohlaví:
ŽENA

Datum narození: 17.1. 2027 (věk: 18)

Zajímavosti:
▪Je jí jedno pokud o ní lidi mluví jako o klukovi nebo dívce, sama občas o sobě mluví v mužském rodě.
▪Pansexuál
▪Zoela/Zoe/Zoel

Povaha:
Zoe je dynamická osobnost, která dosahuje svých cílů. Je vstřícná a optimistická. Není zrovna rozený vůdce, protože ráda zkoumá nová místa. Nebývá apatická, lhostejná nebo depresivní. Má svou rozhodnost a silnou vůli, problémy řeší rychle. Její prvotním zájmem je právě dosahování cílů. Ráda překonává překážky, miluje boj a také konkurenci. Má ráda společnost jiných lidí. Je citová a okázalá, dokáže vše přeměnit v legraci. Nachází v životě spoustu vzrušení a dokáže své zážitky zajímavě vyprávět.  Již od dětství byla zvědavá a veselá, dokázala si hrát snad se vším, co bylo při ruce. Je pro ni přirozený fyzický kontakt s ostatními lidmi, doteky, objetí...

Story:
Běžím, celou dobu nedělám nic jiného... Jen běžím, neohlížím se, protože vím, že tam někde je, dýchá mi na krk. Nezastavuji a utíkám dál. Zanechávám v promoklé trávě viditelné šlápoty, s každým krokem se mi nohy propadají víc a víc do hlíny a mělkého mechu. Pocit'uji píchání v boku, žaludeční křeče,... je mi na zvracení, ale strach mě žene dál, nedovolí mi zpomalit a ohlédnout se. Řídím se svým instinktem, kličkuji mezi stromy a v hlavě si promítám události, které se staly během posledních několika hodin. Těch příšerně bolavých hodin, které mi probodly srdce jako letící šíp, zlomili moji víru a nenechají mě spočinout, ačkoli bych si to přála ted' víc než cokoli jiného. Má nálada mi zaplaví mozek a vystřídá ji adrenalin, který mi proudil v žilách už od doby, kdy se to událo. To všechno... ksakru, nemůžu zpomalit, ted' ne, ne když je tak blízko. Ale přizpůsobuje rychlost té mé...plynule přejde do poklusu, když udělám totéž.

A ve chvíli nepozornosti uklouznu a letím pohlavě přímo na pařez, zledovatělí jako vše kolem. Díky pudu sebezáchovy nastavím ruce před sebe a zabrzdím nejtvrdší náraz, i přesto mě bolí celé tělo. Kde je ten pocit, který mne pronásledoval? Smutek, strach, lítost. Spolu s pocitem opuštění, dávají dohromady tu nejhorší bestii, jakou je schopen vyvolat pouze člověk.... co ji zkrotí? Čas? Víra? Nebo snad naděje? Je jako upír, vysaje veškeré štěstí a zanechá jen tělo bez duše, v nicotě a zapomění.

Kde jsou mé vzpomínky?
*pro vysvětlení, lepší pochopení story kouknout na schopnosti!!

Schopnosti:
A (obyč.) - Ráda maluje, kreslí, zpívá a vyrábí. Je takový všeználek, který rád vyhrává rozumem.
B (nadpři.) - Zoe s každým využitím své moci ztrácí svou minulost... své vlastní vzpomínky.
Vyvětlím lépe - Zoela má tělo, které se samo dokáže léčit, ale až po smrti. Když "zemře",  po nějaké době se opět vzbudí úplně v pořádku... jen bez svých vzpomínek. Zapomene na lidi, na to co se vlastně skutečně stalo nebo jak zemřela. Pamatuje si jen své jméno a věk a co ráda dělá.
C (slabiny) - Smrt a důvěřivost - zab ji a můžeš ji po probuzení namluvit snad cokoli.


Rasa: 4

Národnost:  Asiatka

Bydlení: Nepamatuje si...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Zoe Amber
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: INFORMACE :: TVORBA POSTAVY-
Přejdi na: