Deportation

Textové RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Isaac Lahey

Goto down 
AutorZpráva
Isaac Lahey

avatar

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 15. 01. 17

PříspěvekPředmět: Isaac Lahey    Sat Jan 21, 2017 10:14 pm

Isaac Lahey 
17.6.2022 - 22 let 
Muž 
Američan 
Rasa - Muscles 


Bydlení 
Bydlí blízko louky, kde každé léto rozkvétají pampelišky v menším žlutém domě, který je zastaralý, ale pro něj ideální.
Schopnosti 
Obyčejné -Není v ničem úplně dobrý. Nehraje na žádný hudební nástroj a ani nemá svoji zbraň. Ale přeci je tu jediná věc. Hraje rád lacros a díky svým nadpřirozeným schopnostem mu jde líp.
Nadpřirozené - Isaac je přeměněný na vlkodlaka díky kousnutí. Žádná kouzla se tady nedají očekávat. Svoji přeměnu nedokáže ještě perfektně ovládat, ale při úplňku se někdy dokáže udržet. Jak to známe.. Přeměna zubů, očí, drápů,víc ochlupení na obličeji a zašpičatělé uši. Vše si dokáže přeměnit i jednotlivě. Získal rychlost, sílu, silnější čich, zrak, sluch a rychlé hojení. Vycítí emoce, pokud lžete a jak hodně vám bije srdce, takže pozor. Nedokáže krotit svůj vztek, když se naštve a proto většinou dojde k tomu, že nad sebou ztratí kontrolu a přemění se. Je to beta.
Slabiny - Je citlivý na sluch jako pes. Stačí silnější zapískání, které obyčejný člověk neslyší a už je na zemi. Můžete ho oklamat tak, že se naučíte ovládat. Stačí být klidný a aby vám nebušilo rychleji srdce při lhaní a můžete být v klidu. Může se otrávit vlčím omějem, který mu nejdřív přivede bludy až ho nakonec oslabí a začne krvácet. Dokáže se uzavřít díky jasanu horskému, který je v prášku, protože se přes něj nedokáže dostat, je to pro něj bariéra.


Zajímavosti 
Bojí se docela sklepů a hlavně velkých mrazáků.  

Povaha 
U Isaaca je problém, že nemá svojí vlastní vůli a totéž sebedůvěru. Jakmile je nad ním někdo víc, kdo je dominantní, je podřízený. Tichá a uzavřená část mu pomáhá, že je velmi všímavý a zkoumající. Když vám bude koukat na nepříjemné místo, jemu to nebude divné. Všemu hned skoro věří, každý si může získat jeho důvěru nějakou blbostí a on tomu prostě věří. Občas má tendenci být drzý, ironický a hrát si na chytrého. Někdy si v nebezpečí, které není vážně hraje na machra a pak utíká, ale jakmile je to nebezpečí kde může umřít se rve jak nikdy. Jakmile jde o přátele, snaží se je chránit, mohl by zabíjet, ale to se bojí, že by zabil někoho ze svých blízkých a oči by se mu změnily na ledově modré.  


Životopis 
Když byl Isaac menší, umřela mu matka a později i o 6 let starší bratr Camden, který byl ve službě v zámoří. Zůstal mu jenom otec, který trénoval plavání, ale po úmrtí svých dvou členů rodiny odešel z povolání a uzavřel se do sebe. Všiml si, že s jeho otcem není něco v pořádku. Po pár letech, když nestihl udělat všechny domácí práce, byl chycen a uzamknut do mrazáku jako trest. I přes to křičení, pláč a zoufalství se nedostal ven. Mrazák byl vždy zamknutá řetězy. Měl vždy vystláno pod hlavou. Trávil v něm klidně i půl dne bez jídla a pití. Už od toho jak tam nechtěl být, byly stěny a víko poškrábané a lehce od krve. Vše se vyvíjelo tak pomalu až to skončilo tak, že byl týraný otcem. Došlo to až tam, že ho otec mlátil i železnou tyčí. Když mu bylo 17 let našel si brigádu jako hrobník. Zde se začali dít divné věci, protože jednu noc byl něčím napaden a bagr, ve kterým seděl někdo převrátil. Vyslýchali ho policisté a taky měl pak doma bezdůvodné problémy. Ten den, kdy přišel o otce, seděl večer s ním u večeře. Oba dva byli tiše a v klidu jedli. Nevěděl proč, ale otec se ho zeptal jak se má ve škole a jaké má známky. Samozřejmě Isaac ve škole propadal kvůli stresu a problémům. Jakmile řekl, že propadá z několika předmětů, chvilku byl klid, ale po pár minutách skončil převrácený stůl a Isaac by natisknutý na zdi. Otec popadl skleněnou nádobu na pití a hodil ji na zeď vedle Isaacovi hlavy. Střep mu skončil ve tváři a pomalu se sesunul k zemi. Otec na něj koukal jako kdyby nic neudělal se slovy „Můžeš si za to sám.“ Nevěřícně na něj koukal až to nevydržel a prostě utekl z domu. Otec ho kvůli nervům jel hledat, ale něco ho v uličce napadlo a zabilo. Stala se ale ještě jedna věc. Když utíkal a dostal se do temnější části města, něco ho kouslo do ramene. Nic víc si nepamatuje a ani neví co to bylo. Probudil se až ráno s bolestí v rameni a s horečkou, která po pár hodinách ustala a rána na rameni zmizela. Myslel si, že měl jen halucinace. Po zjištění, že jeho otec je mrtev a už nemá nikoho z rodiny ho ničila. Policie byla na tom, že on je vrah svého otce. Byl vyslýchán a vše okolo toho. Nic neřekl. Když ale řekl, že nic neví, nikdo mu to nevěřil. Díky úplňku se mu podařilo utéct kdy došlo taky k jeho první nebezpečné přeměně. Od té noci si nepamatuje nic … hlavně to.. jak se dostal zde na toto místo. Zde pracuje dále jako hrobník. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Isaac Lahey
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: INFORMACE :: TVORBA POSTAVY-
Přejdi na: