Deportation

Textové RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 PŘÍBĚH RPG

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 08. 01. 17

PříspěvekPředmět: PŘÍBĚH RPG   Mon Jan 09, 2017 6:59 pm

Nechtění, obávaní, nepochopení. V našem světě se objevili v různých částech kontinentů lidi se zvláštní DNA. Nikdo neví jak se to stalo, nikdo neví co si s nimi počít. Nikdo neví kde se tu vzali, nebo co bylo příčinou jejich výskytu mezi lidmi. Co člověk nezná, toho se bojí. Tihle lidi měli díky mutaci DNA každý své vlastní schopnosti, nebo druhy proměny, kterých se lidí obávali, protože byli neobyčejné, taky proto si tihle lidi toho hodně prožili ve společnosti nemluvě o pokusech, které jim život jen více komplikovali. Lidi nevěděli co od těchhle mutantů očekávat. Byli pro ně nevyzpytatelní. Jedni objevili svou neobyčejnost už v dětství, jiní až těsně předtím než je uzavřeli a tak se neumí ovládat z toho jak jsou zmateni z nového života. Co mají teď dělat? Né všichni jsou dost silní. 
Ve strachu před tímto fenoménem dospěli světové vlády k jedinému řešení. Uzavřít tyto "zrůdy" na jedno místo na mrazivý jih tam, kde je od nejlepších lidí bude dělit jen mrazivá pustina. Takhle vybudovali "čistí lidé" "Nový svět", svět znám jako svět pod kupolí, který byl zcela tajně vládou vybudován na Antarktidě. Všechny subjekty byli tedy nahnány pod obrovskou nepropustnou kupoli, pod kterou se nachází několik okrsků plný  lidmi. Byli tam vrženi všichni lidé s podobnou mutací, kteří nebyli potřební pro společnost, protože jenom vzbuzovali nepokoje mezi lidmi a strach, stres. Překračovali hranici, která se nazývá prý lidskost. Těmhle lidem se hned po dokončení transportu vymazala paměť, aby nevěděli jak se tam dostali, svou minulost si však pamatují. Bohužel, nebo naneštěstí? Podle toho, kdo jak moc chce bojovat sám za sebe, za svou svobodu.
Z kupole totiž není cesta ven. Mutanti jsou uvěznění uprostřed chladné pouště odříznuti od světa lidí pod nepropustnou zdí, která je absolutně nezničitelná, nepropustná, akorát propouští světlo avšak únik přes ní je nemožný. Svět za ní je prostě úplně jiný svět. Něco čeho se je téměř nemožné už jen dotknout.
A co svět uvnitř? Člověka bez mutagenu by jste tam hledali zbytečně. Pokud tam i nějaký je, takový co by tomu vládl, stejně by jste o něm nevěděli. V tomhle "světě" vládne pouze technologie ovládaná zvenku. Město chrání roboti nebo droni, kteří jsou ovládání specialisty z druhého světa nebo obyčejným kódovaným systémem. Ochrana je zvýšená v noci. Tyhle všechny stroje, kamery a podobně dávají pozor na to, aby ve městě nevznikla kriminalita a pokud u vás zaznamenají moc vysokou hladinu stresu, nebo jednoduše adrenalinu pro agresivitu, stanete se pro ně terčem, budou se vás chtít zbavit jako hrozby, proto už se jim můžete akorát tak vyhýbat nebo se nechat zastřelit. No málokdo stihne utéct. Ochrana je příliš vysoká. Jediný úhel, kde vás droni nevidí je přesně za jejich zády, slepý bod.
Existuje však jeden východ/vchod. Jeden jediný, kterým se do oblasti dopravují zásoby a jen ním se dá dostat tam a zpět. Avšak, ještě nikdo se tam kolem systému nedostal a vlastně to místo ještě pořád nikdo ani nenašel. A o tohle všem, kteří se nevzdali a spolčili se, vlastně jde. Dostat se znovu na svobodu mezi lidi a zažít život beze strachu. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://deportation-game.forumotion.eu
 
PŘÍBĚH RPG
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Deportation :: INFORMACE :: INFORMACE-
Přejdi na: